אודות משרדנו

משרד עורכי דין ונוטריון אנג'ל הוקם בשנת 2000 על ידי עורך דין דוד אנג'ל. המשרד ממוקם בבית סילבר ברמת גן (מתחם הבורסה).

עם השנים התרחב והתפתח המשרד וכיום פועלות בו מספר מחלקות, ובראשן מחלקת נזיקין וביטוח לאומי. במחלקה זו פועלים עורכי דין מומחים בדיני נזיקין, בקיאים בדיני ותקנות הביטוח הלאומי ובעלי נסיון מוכח בייצוג לקוחות, גם במקרים מורכבים ועדינים או בעלי רגישות מיוחדת, לרבות ייצוג תובעים שעברו תאונות קשות במיוחד. אנו מתמחים במימוש זכויות רפואיות של נפגעי גוף ונפש ומייצגים תובעים מול חברות ביטוח, הביטוח הלאומי, תביעות משרד הביטחון ועוד.

משרד עו"ד אנג'ל ושות' - דיני נזיקין וביטוח לאומי

בעולם המשפט נחשב תחום הנזיקין לאחד המורכבים. הסיבה לכך היא כי התחום מאגד בתוכו נושאים רבים, ביניהם רשלנות רפואית, תאונות עבודה, תביעות נכות כללית ועוד. בכל נושא מרכזי בדיני הנזיקין קיימים תתי נושאים רבים מאד, למשל, רשלנות רפואית בניתוח, באבחון, בלידה ועוד. זו הסיבה כי כשמדובר בתביעת נזיקין, חשוב מאד לבחור לא רק את עורך הדין המתמחה בנזיקין, אלא את עורך הדין שיש לו התמחות בנושא הספציפי שלכם.

למה אנחנו?

 

לא חסרים עורכי דין לתביעות נזיקין. כשאתם בוחרים עורך דין – חשוב שתוודאו את הנסיון, את ההתמחות שלו בתחום בו אתם מעוניינים לקבל יעוץ ובהמשך גם ייצוג וליווי והאם יש מקרים דומים, או מאותו הענף, שעורך הדין עסק בהם וזכה לתוצאות מוכחות.

כאן נכנס משרד אנג'ל ושות' לתמונה. אנו מציעים לכם את הנסיון המוכח והמוצלח בתיקי נזיקין, בעזרת עורכי דין המתמחים בתחומים אלה מזה שנים אשר ישמחו לקבוע עמכם פגישת ייעוץ ראשונית, ללמוד את המקרה הפרטני שלכם ולכוון אתכם למטרה באופן מקצועי, מהיר ויעיל.

אנו מציעים לכם את היכולת שלנו להבחין בין העיקר לטפל, יכולת קריטית כשמדובר בדיני הנזיקין. אנו לא מבטיחים דבר רק כדי לקדם את התיק בעניינכם ולא זורים חול בעיניכם. למעשה, יכול להיות שלאחר הבנת המקרה נמליץ לכם שלא לתבוע מאחר ואין עילה מספיקה לתביעה ובכך תחסכו לעצמכם זמן, אנרגיה ותסכול.

באם התיק מועבר לטיפולנו בפועל, אנו נעשה את כל שבידיעתנו וביכולתינו כדי לייצג אתכם על הצד הטוב ביותר, באופן המקצועי ביותר, המהיר ביותר – שיביא לתוצאות הרצויות ולמקסום הפיצוי לו הנכם זכאים, תוך שימוש בטכניקות משפטיות ודיוניות אשר רכשנו בעמל רב על רצף זמן ארוך של התעסקות בתחומי הנזיקין השונים.

יש לנו את הנסיון המקצועי, הכלים המשפטיים, הקשרים הנכונים והמיומנויות הטכניות על מנת לסייע לכם, לייצג אתכם נאמנה וללוות אתכם בכל התהליך החל מקבלת התיק לטיפולנו ועד לקבלת הפיצוי שלכם, אנו לא חוסכים בתמיכה, מתן כתף ועצה טובה, מאחר שמדובר, לעיתים קרובות, בתהליכים לא פשוטים אל מול הגורמים הנתבעים.

אנו מספקים את המענה האנושי לצד זה המקצועי, נעזרים באנשי מקצוע מהשורה הראשונה בארץ ובחו"ל (למשל – רופאים מומחים למתן חוות דעת והערכות רפואיות פנימיות), קשובים לצרכים ספציפיים של הלקוחות שלנו ולדרישותיהם השונות, ונלחמים עבורם ועבור קרוביהם להשגת מטרותינו המשותפות.

הייצוג המשפטי נעשה בשיתוף ובשקיפות מלאה מול לקוחותינו, ואנו זמינים לתת מענה בכל עת, לכל שאלה, סוגיה או בקשה שלכם.

אנו מזמינים אתכם ליצור עימנו קשר ולקבוע פגישת ייעוץ והיכרות.

בברכה,

אנג'ל ושות' – משרד עורכי דין ונוטריון.